Gościnny występ dzieci ze Szkoły Muzycznej

rok temu

Dnia 28.03.2023r. nasze Przedszkole zaszczycili swoją obecnością uczniowie i nauczyciele z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie, która mieści się przy ul. Basztowej 8.Młodzi muzycy zaprezentowali nam piękne utwory grane na różnorodnych instrumentach. Koncert urozmaicony był oprawą słowną osoby prowadzącej. Przedszkolaki nie tylko wysłuchały utworów muzycznych granych na różnych instrumentach, ale również poznały budowę i ciekawostki na ich temat. W trakcie koncertu młodzi muzycy grali na skrzypcach, pianinie, oboju, trąbce, gitarze, saksofonie i wiolonczeli. Cieszymy się, że tradycyjnie wśród wykonawców, nie zabrakło naszych absolwentów. Tym razem podziwialiśmy występ Dawida. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały wykonywanych utworów. Gratulacje dla wszystkich młodych artystów i ich nauczycieli. Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu i zapraszamy ponownie.