Bajczytanki pani Hanki - Konkurs Recytatorski

rok temu

22 marca odbyły się przesłuchania w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków Kraków 2023 - Bajczytanki pani Hanki. Reprezentantką naszego Przedszkola, zgłoszoną do konkursu, była Basia z grupy Smoków, która pięknie przedstawiła wiersz H. Niewiadomskiej pt. Zaraz. Organizatorem konkursu jest Akademia Twórczego Przedszkolaka Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Basi gratulujemy odwagi oraz umiejętności recytatorskich. Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wynik.

Danuta Nowak