Zajączki z wizytą u królików.

rok temu

Pogoda sprzyja spacerom ,dlatego w marcu dzieci z grupy Zajączki często wychodzą poza teren przedszkola.
W tym tygodniu odwiedziliśmy rodzinkę królików. W zagrodzie spacerowała Władzia, królicza mama i trójka jej  potomstwa.
Króliki baranki wygrzewały się na słońcu, spacerowały po wybiegu i z wielkim apetytem zjadały jabłka, które przyniosła im  ich opiekunka.
Dzieci kolejny raz przekonały się, że  posiadanie zwierzątka wymaga poświęcenia mu uwagi,  dbania o jego zdrowie, komfort życia.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się odwiedzić króliki baranki i zobaczyć, co u nich słychać.
Jeszcze raz dziękujemy opiekunom tych fantastycznych zwierzątek  za możliwość bliższego poznania tych sympatycznych futrzaków.

Krystyna Starońska.