Spotkanie z Panią Weterynarz w grupie Zajączków

rok temu

Dnia 16.03.23r. w ramach projektu Bliżej Pieska Zajączki miały również  przyjemność spotkać się z lekarzem weterynarii- mamą Marysi z grupy Smoków.Podczas spotkania dzieci poznały specyfikę pracy weterynarza oraz zdobyły wiedzę na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych. Dzieci dowiedziały się, co zawiera torba lekarska, mogły obejrzeć znajdujące się w niej narzędzia. Dodatkową atrakcją była wizyta pieska, która sprawiła przedszkolakom wiele radości. Cała grupa pięknie dziękuje Pani doktor za to ciekawe i wartościowe spotkanie!