Dzień przedszkolaka.

,,Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj .To święto Ani, Basi i Krzysia
        W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami kto tylko chce”

20 września obchodzony jest Dzień Przedszkolaka  - to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

We wtorek obchodziliśmy to Święto również w naszym przedszkolu. Z tej okazji zorganizowany został ,,Dzień otwartych sal”.

Tego dnia zostały dzieci zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce na dyskotece, wykonywały prace plastyczne, udział wzięły w zmaganiach sportowych, zabawach i grach logicznych z wykorzystaniem robotów i tablicy interaktywnej, mogły się przebrać w garderobie, a także obejrzeć filmy edukacyjne. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Niech spełniają się marzenia wszystkim przedszkolakom!