Wycieczka grupy III i VI do szkoły

rok temu

14 marca 2023 r. dwie najstarsze grupy przedszkolaków wybrały się na przedstawienie pt. Zbuntowany Czerwony Kapturek do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Krakowie. Podczas dnia otwartego nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy trzeciej. Po przedstawieniu dzieci przeszły do klasy lekcyjnej, w której Pani anglistka przygotowała szereg zabaw z wykorzystaniem różnorodnych metod, m.in. gry wielkoformatowej, tablicy interaktywnej, kart obrazkowych. Na koniec były wspólne zabawy przy muzyce z klasą trzecią. Wizyta w szkole była bardzo ciekawym wydarzeniem, wspaniałym przeżyciem i lekcją dla dzieci, które po wakacjach podejmą naukę. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie, upominki i poświęcony czas.

Małgorzata Szybowska - Korus