Warsztaty Świąteczne u Motylków

?Stała pod śniegiem panna zielona,

nikt prócz zająca nie kochał jej,

nadeszły Święta i przyszła do nas,

pachnący gościu prosimy wejdź?

W grupie Motylków rozpoczęły się intensywne przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z wielkim zapałem i radością zabrały się do pracy. Własnoręcznie przygotowały ozdoby z masy solnej na choinkę, śpiewały tradycyjne kolędy, uczyły się świątecznych instrumentacji i zimowych piosenek. 15 grudnia odbyły się także świąteczne warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Ich celem było tworzenie radosnej atmosfery oczekiwania, rozbudzanie kreatywności, aktywnego działania i współpracy. W trakcie ich trwania uczestnicy: dzieci i rodzice, dopełniali dzieła- ozdabiali przygotowane wcześniej zawieszki. Było przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy. Powstały piękne, wyjątkowe dzieła, dzięki którym choinka Motylków wygląda przepięknie.