"Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka"

15 dni temu

W piątek 20 września obchodziliśmy "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". Jest to święto wszystkich dzieci, które uczęszczają do przedszkola, obchodzone jest w całym kraju począwszy od 2013 roku. W naszym przedszkolu  po raz kolejny od malucha do starszaka wszyscy świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele atrakcji, zarówno w sali jak i w ogrodzie. Zabawom nie było końca. Tańce, pląsy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, balonami, bańkami mydlanymi- to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla naszych przedszkolaków. Radość i śmiech towarzyszył dzieciom przez cały czas. Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń, uśmiechu oraz radosnych chwil podczas zabawy i nauki w naszym przedszkolu.

Danuta Nowak