Rodzinne Warsztaty Świąteczne u Smoków.

Księżyc gwiazdę zapalił na niebie,

a my wszyscy uśmiechamy się do siebie.

Takie chwile każdy pamięta,

najpiękniejsze rodzinne święta.

W dniu 14.12.2022 r. dzieci z grupy iII wraz ze swoimi Paniami zaprosiły Rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe, celem których było wykonanie świątecznych choinek, rozwijanie kreatywności jak i wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie opartych na szacunku i miłości.

Warsztaty były radosnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również ich Rodziców i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na magiczne Święta Bożego Narodzenia. Dzieci z entuzjazmem przywitały swoich bliskich świątecznym występem po którym zaprosiły Rodziców do wspólnej zabawy. Rodzice i dzieci z zapałem wykonali piękne choinki z tektury i sznurka. Wszyscy wykazali się przy tym wielką pomysłowością i kreatywnością.

Był to mile spędzony czas, podczas którego dzieci i Rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia ozdoby świątecznej. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy Rodziców.