Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

3 miesiące temu

Dnia 25.06.2024r. dzieci z wszystkich grup wzięły udział w Olimpiadzie Sportowej, która odbyła się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 75 przy ul. Grochowskiej. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach fizycznych i sportowych, takich jak: celowanie piłką do bramki, ćwiczenia na drabinkach, bieg slalomem, jak również zmagały się z ciekawymi torami przeszkód zawierającymi ćwiczenia na równowagę, celność i szybkość. Zabawy i ćwiczenia budziły wśród dzieci wielkie emocje, mimo zmęczenia każda z grup ukończyła z powodzeniem wszystkie konkurencje. Przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością fizyczną, zwinnością, dokładnością. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Olimpiadzie. Wydarzenie to było nie tylko okazją do zabawy, ale również promowania aktywnego trybu życia i zdrowego stylu życia dla naszych najmłodszych.

Danuta Nowak

Karolina Olszańska