Cała Polska Czyta Dzieciom - Motylki

4 miesiące temu

20 czerwca grupę Motylków odwiedziła pani Joanna - mama Wojtka, która przyniosła ulubioną, bogato ilustrowaną książkę swojego syna pt. “Sznurkowa historia” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel

/ Książka wpisana na Złotą Listę „Cała Polska czyta dzieciom”/. Była to historia pełna nadziei, która pochłonęła słuchaczy swoją treścią.

„Sznurkowa historia” to urocza, refleksyjna i mądra przypowieść o życiu, w sam raz dla kilkulatka. Motylki poznały niezwykłe losy zwyczajnego sznurka i zrozumiały, że „życie to przygoda, na którą składa się wiele, wiele chwil – i tych dobrych, i tych gorszych”.

… Cóż, „w życiu wszystkie chwile, nawet te najpiękniejsze, muszą się kiedyś skończyć, żeby zrobić miejsce innym. Ale to wcale nie musi być smutne, bo istnieją dwa wspaniałe, czarodziejskie słowa: WYOBRAŹNIA i NADZIEJA”. Bo „cuda się zdarzają. Trzeba tylko mocno w to wierzyć!”.

Czy możemy dać dziecku – i sobie – piękniejszą historię?

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za zaangażowanie, współpracę i poświęcony czas. Dziękujemy za rozwijanie zainteresowań czytelniczych naszych Motylków i życzymy samych przyjemnych chwil z książką oraz wspaniałych wakacji.