Projekt "Sportowa wyprawa" w Zajączkach.

4 miesiące temu

Grupa "Zajączki" ukończyła uczestnictwo w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Sportowa wyprawa", którego organizatorem była Edu Anima Akademia Rozwoju Osobistego, a autorem  Pani Agata Janus. Celem projektu było m.in.: systematyczne poznawanie przez dzieci dyscyplin sportowych, rozbudzenie proaktywnych zachowań zdrowotnych wychowanków, kształcenie postaw współpracy z rówieśnikami podczas realizacji zadań, doskonalenie umiejętności dzieci w zakresie motoryki dużej i małej oraz upowszechnianie zachowań fair play. Zamierzone cele edukacyjne zostały zrezlizowane poprzez ćwiczenia i zabawy ruchowe nawiązujące do pór roku kalendarzowego. Była to wspaniała i pełna przygód wyprawa do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Danuta Nowak