UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA I DZIEŃ RODZINY U MOTYLKÓW

Kończy się rok,

kolejny krok wykonać czas.

Zamykam drzwi,

aby otworzyć się na świat.

To co już znam,

nowym zastąpi teraz los,

nie boję się,

bo znowu stanie przy mnie ktoś!”

12 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste Pożegnanie Przedszkola, połączone z Dniem Rodziny, w grupie Motylków. Spotkanie rozpoczęło się od pokazu tanecznego. Dzieci zaprezentowały się w tańcach, których nauczyły się podczas zajęć dodatkowych, prowadzonych przez pana Piotra Nawarę. Następnie przyszedł czas na cześć artystyczną, złożoną z wierszyków, piosenek i tańców. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, zaś żywa reakcja publiczności wskazywała na to, że gościom bardzo się podobało. Czasem towarzyszyło nam wzruszenie, a czasem rozbawienie, przez cały czas duma.

Po występie do wspaniałych Absolwentów oraz ich rodziców zwróciły się z życzeniami: Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor. Następnie kilka ciepłych słów przekazały Motylkom- Panie Wychowawczynie.
Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych dyplomów oraz książek. Oczywiście kochanym Absolwentom
zamiast „żegnaj”, mówimy „do widzenia” i liczymy, że będą odwiedzać swoje przedszkole.

Sylwia Hładio-Wąs