Finał Konkursu PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ- grupa Motylki

5 miesiące temu

Z wielką radością informujemy, że w dniu 21 maja 2024 r. dwie nasze zdolne dziewczynki, Hania i Rita zostały zaproszone do udziału w koncercie finałowym Małopolskiego Konkursu Piosenki pod hasłem „Przedszkolaki śpiewają” zorganizowanym przez Centrum Młodzieży w Krakowie. Hania została zakwalifikowana do dzieci Nagrodzonych, co jest jednoznaczne ze zdobyciem I miejsca, a Rita otrzymała Wyróżnienie. Ich wspaniałe występy i umiejętności wokalne zostały docenione przez jury, co jest potwierdzeniem ich talentu.

Nagrody w postaci książek, dyplomów oraz gratulacje dzieci odebrały z rąk dyrektora Centrum Młodzieży z życzeniami dalszych sukcesów wokalnych.

Serdecznie gratulujemy naszym małym artystkom oraz Rodzicom, którzy nieustannie wspierają ich rozwój. To wyjątkowe osiągnięcie jest powodem do dumy dla całej naszej społeczności przedszkolnej.

Sylwia Hładio Wąs