Misie i Zajączki w Bibliotece

5 miesiące temu

W dniu 16.05.2024r. dzieci z grupy "Misie" oraz "Zajączki" wybrały się do Biblioteki Publicznej przy ulicy Brodowicza w Krakowie. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po bibliotece prezentując różne działy z książkami. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób można wypożyczyć książki do domu oraz jak należy dbać o książki. Wysłuchały historii o smoku wg. Deborah Allwright  "W tej bajce nie ma smoka". Wszyscy samodzielnie zrobili kolorowe meduzy, które mogli zabrać ze sobą do przedszkola. Pierwsza lekcja biblioteczna, ale napewno nie ostatnia wszystkim bardzo się podobała. Zachęcamy Rodziców do zapisu dziecka do biblioteki, a tym samym korzystania z ciekawych propozycji książek, czasopism dla dzieci.

Danuta Nowak