Konkurs "Przedszkolaki Śpiewają"- Grupa Motylki

W dniu 8 maja trzy dziewczynki z grupy “Motylki” wzięły udział w Eliminacjach Konkursu “Przedszkolaki Śpiewają” zorganizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana – Pracownia Akademia Twórczego Przedszkolaka. Celem konkursu było między innymi: rozwijanie umiejętności poprawnego śpiewania piosenek, popularyzacja współczesnych piosenek dziecięcych, wyławianie talentów wokalnych i wzbogacanie repertuaru wokalnego dla dzieci. W eliminacjach wzięły udział: Apolonia, Hania i Rita. Dla dziewczynek było to ważne wydarzenie – pokazały, że potrafią przezwyciężyć tremę i zaprezentować się przed dużą publicznością. Uczestniczki konkursu zostały nagrodzone brawami. Otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom talentu i odwagi!

Dziękujemy Rodzicom dziewczynek za pomoc i współpracę w tym wydarzeniu.

Sylwia Hładio- Wąs