Fantastyczny gość.

Jest taki ktoś, fantastyczny gość, co nie wie, gdzie są drzwi.

Wszystkie dachy zna. Białą brodę ma i każdy o nim śni?

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i robią to z wielką przyjemnością. Siódmego grudnia od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku ho, ho, ho! i odgłosów dzwonków sań. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok.