Dzień  Otwarty  dla Rodziców z dziećmi nowo przyjętymi na rok szkolny 2023/24.

31.08.2023 r. w godzinach od 15.00 do 17.00 odbędzie się

Dzień  Otwarty   dla Rodziców z  dziećmi  nowo  przyjętymi  na  rok  szkolny  2023/24.

Dzieci w towarzystwie rodziców będą oglądały salę zapoznając się z ich wyposażeniem, uczestniczyły w zabawach integracyjnych. Nowi przedszkolacy będą  uczestniczyć w zabawach swobodnych w kącikach zainteresowań. Podczas zabaw będą mieli okazję wspólnego poznania się. Rodzice będą mieć możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz uzyskania porad, wskazówek, które ułatwiłą start  dzieciom w przedszkolu.

Mamy nadzieję, że dzień otwarty przyczyni się do oswojenia z nowym miejscem, aby dzieci we wrześniu chętnie i bez obaw zostały w naszym przedszkoli.