Cała Polska Czyta Dzieciom- Motylki

W dniu 11 marca w gr. ,,Motylki" odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

W przedszkolu gościliśmy cenioną na całym świecie śpiewaczkę operową - Panią Natalię, która prywatnie jest mamą Rity. Pani Natalia przeczytała dzieciom bajkę “Antek i potworki. Potworki w samolocie” / autorka: Zanna Davidson/. Pani Natalia wykazała się aktorskimi umiejętnościami, zmieniając głos wcielała się w różne postacie z bajki. Dzieci były zachwycone scenicznymi umiejętnościami naszego gościa. Uważnie słuchały i śmiały się z zabawnych przygód bohaterów książki. Dziękujemy z całego serca za wspaniałe popołudnie. Liczymy na to, że w przyszłości Pani Natalia będzie miała jeszcze okazję coś nam przeczytać lub opowiedzieć o swoim zawodzie. To spotkanie na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.