Motylki i Smoki w Szkole Sportowej.

5 lutego odbyły się zajęcia sportowe dla przedszkolaków z najstarszych grup przedszkolnych, które już we wrześniu pójdą do klasy pierwszej. Dzieci wzięły udział w zajęciach sportowych w Szkole Mistrzostwa Sportowego przy ul. Grochowskiej. Spotkanie rozpoczął spacer przedszkolaków po obiektach sportowych szkoły. W trzykondygnacyjnym budynku hali sportowej, oprócz pływalni i sali gier, przystosowanej m.in. do uprawiania siatkówki, koszykówki, futsalu i innych gier zespołowych czy gimnastyki, wyposażonej w niezbędne urządzenia oraz zaplecza szatniowo-sanitarnego, znalazły się ścianka wspinaczkowa, siłownia, sala fitness i crossfit oraz pomieszczenie do hydroterapii i rehabilitacji. Po zwiedzaniu dzieci podzielone na dwie grupy wzięły udział w lekcjach sportowych prowadzonych przez trenerów. Nie trzeba było zachęcać przedszkolaków do zmagań sportowych. Ochoczo i z wielką radością zrealizowały wszystkie ćwiczenia. Musiały wykazać się dużą zwinnością i sprawnością fizyczną. Każde dziecko zaangażowało się w wykonanie zadań ruchowych, dzięki czemu dzień był czasem wspólnej sportowej zabawy. Dzieci były zachwycone taką formą zajęć. Na pamiątkę wizyty przedszkolaki otrzymały drobny upominek. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.