Dzień Babci i Dziadka Motylki

W dniu 19 stycznia 2024 roku odbyło się spotkanie przedszkolaków z grupy Motylki z ukochanymi Babciami i Dziadkami z okazji ich święta.

Dzieci z wielką radością i podekscytowaniem czekały na miłych gości. Spotkanie rozpoczęło się od powitania, uścisków oraz złożenia życzeń Dziadkom. Następnie przyszedł czas na starannie przygotowywany występ artystyczny. Przedszkolaki pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki i zatańczyły. Dało się zauważyć, że występujący przed tak wyjątkowa publicznością byli bardzo przejęci i wkładali w występ całe serce. Oklaski i uśmiechnięte buzie Gości świadczyły o tym, że wszystko wspaniale się udało.

Po części artystycznej dzieci zaprosiły wszystkich przybyłych do wspólnej zabawy przy muzyce. To był wspaniały, radosny czas. Babciom i Dziadkom dziękujemy za odwiedziny.

Sylwia Hładio-Wąs, Iwona Wabik