Dzień Babci i Dziadka w grupie SMOKI

a  Oni maja nas.
I bardzo lubimy razem
spędzać wspólnie czas.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co dobre. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu.

Dnia 18 stycznia odbyła się w grupie SMOKI przedszkolna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały tańce, wiersze i piosenki, które przygotowały dla swoich kochanych Babć oraz Dziadków. W taki właśnie sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla bliskich im osób.
To wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu, radości i dumy zakończone zostało wspólnymi tańcami i zabawą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.

Ewa Tomik, Anna Bartosz