Świąteczne warsztaty u Motylków

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu w radosnej, ciepłej, rodzinnej atmosferze. Dlatego właśnie dzieci z grupy „Motylki” zaprosiły swoich rodziców do udziału w warsztatach świątecznych. W pierwszej części spotkania przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, który składał się z wierszyków, kolęd, pastorałek oraz pięknych tańców. Następnie wręczyły rodzicom przygotowane samodzielnie świąteczne kartki z życzeniami. W kolejnej części spotkania wszyscy wspólnie zabrali się do pracy. Dzieci wraz z rodzicami tworzyły piękne kolorowe choinki, które następnie każdy mógł zabrać do domu. To był bardzo miło i radośnie spędzony czas.

Sylwia Hładio-Wąs