Zapisy na dyżur wakcyjny 2023

rok temu

Karta zapisu na dyżur wakacyjny 2023 dla dzieci z innych placówek  do  >> pobrania <<

Informujemy, że w okresie wakacji nasze przedszkole będzie pełniło dyżur w lipcu.

INFORMACJE OGÓLNE :

Na dyżur wakacyjny do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Pierwszeństwo  mają dzieci z naszego przedszkola, natomiast dzieci z innych placówek będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc z uwzględnieniem zasad:

• pierwszeństwo dla dzieci, których placówka pozostaje zamknięta przez dwa miesiące  na terenie naszej dzielnicy
  • dzieci, których rodzeństwo uszęszcza do naszego przedszkola
  • dzieci z przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenia Krakowa
  • pozostałe dzieci

Wypełnione wnioski, potwierdzone przez przedszkole macierzyste (pieczątka przedszkola macierzystego) składać można:

tylko  w wersji papierowej od 24.04.2023r. od godz. 8.00 do 28.04.2023r. do godz.15.00  w kancelarii przedszkola.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur jest dokonanie wpłaty do 22 czerwca 2023r.. Niedokonanie wpłaty we wskazanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.