Finał Powiatowego konkursu recytatorskiego WIERSZE O ZWIERZĘTACH Z MORAŁEM

8 listopada odbył się finał Powiatowego konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków Wiersze o Zwierzętach z Morałem “Poetyckie Zoo”. Organizatorem konkursu była Akademia Twórczego Przedszkolaka Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie.

Konkurs miał formę jednoosobowej prezentacji dowolnego utworu dobranego zgodnie z tematem. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli Krakowa i powiatu krakowskiego oraz wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z tego obszaru. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że finalistką i laureatką konkursu została Nina z gr. Motylków, która na scenie z odwagą i artystycznym zacięciem zaprezentowała wiersz Ignacego Krasickiego “Kruk i lis”.

Dziękujemy Rodzicom dziewczynki, za pomoc i współpracę w tym wydarzeniu, a Nince gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.