Dzień Postaci z bajek grupa MISIE

6 listopada w grupie Misie obchodzony był dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji każde dziecko przebrało się za ulubioną postać z bajki. Dzieci prezentowały, opisywały swoje stroje i opowiadały o ulubionym bohaterze . Misie wzięły w udział w zabawach polegających na odgadywaniu zagadek związanych z postaciami z bajek, słuchały bajkowch piosenek i tańczyły do znanych utworów bajkowych. Dzieci ogladały również książki ze znanymi bajkami i mogły wysłuchać jednej z nich. Oczywiście nie zabrakło także seansu kinowego- misie oglądały stare bajki tj. "Reksio", "Bolek i Lolek". Na koniec każde dziecko moglo wybrać kolorowankę z ulubionym bohaterem z bajki i staranniej pokolorowć obrazek. Dzień był pełen radości, śmiechu i wspaniałej zabawy.

Karolina Olszańska