Mamo, Tato wolę wodę .Grupa Misie.

W dniu 26 października grupa Misie realizowała zajęcia w ramach projektu "Mamo, Tato wolę wodę". Na zajęciach dzieci dowiedziały się ile jest wody w organiźmie człowieka, kiedy należy sięgać po wodę, jakie są rodzaje wody. Dzieci same chętnie wypowiadały się na temat picia wody, którą wolą bardziej od soków i innych napojów. Misie mają świadomość tego, że częste picie wody jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Maluszki dowiedziay się ,że są różne stany skupienia wody. Brały udział w zabawach z kostkami lodu oraz znikającej wodzie z miski. Na koniec zajęć przygotowały dwie prace plastyczne: bardzo starannie pokolorowały obrazek przedstawiający kroplę wody oraz wykonały pracę pt. "Sensoryczny parasol"- wyklejały parasol folią aluminiową, folią bąbelkową oraz watą. Misie pogły poczuć palcami różne faktury wykonanej pracy.

Karolina Olszańska