Spotkanie z policją

rok temu

Dnia 25 października  nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przeprowadziła we wszystkich grupach  pogadankę na temat bezpieczeństwa. Pani Policjantka przybliżyła dzieciom: jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, co zrobić gdy zgubimy się na drodze/ w sklepie. Przypomniała również numery alarmowe,  pokazała bezpieczną pozycję żółwia, którą należy przyjąć w  przypadku ataku przez psa. Na koniec spotkania największą jednak atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował na terenie naszego przedszkola. Każdy przedszkolak miał okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz. Bardzo dziękujemy Pani policjantce za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.