Projekt- Kraków Wspólnie

rok temu

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie   ,,Kraków Wspólnie '' organizowanym przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF). Podejmowane działania  kierujemy do osób przybyłych z Ukrainy, innych krajów oraz do mieszkańców Krakowa. Przedszkole będzie wydawało  uciekającym przed wojną w Ukrainie  dzieciom będących w naszej placówce,  wyprawki w celach edukacyjnych, aby ułatwić dostęp do edukacji w Polsce , wraz z informacją o ich właściwym użytkowaniu. W ramach projektu przedszkole udostępni także  zestawy doposażeń w celach edukacyjnych dla wszystkich dzieci zapisanych do naszej placówki.