Wycieczka na Wojskowe Lotnisko w Balicach-SMOKI

rok temu

Nie jest łatwo zostać pilotem lub strażakiem, ale usiąść za sterami wojskowej Casy wszystkim nam się udało. 28 września dzieci z grupy ,,Smoki” udały się na wycieczkę na Lotnisko Wojskowe w Balicach. Nasze dzieci mogły zobaczyć samoloty wojskowe,  usiąść za sterami takiego samolotu, obejrzały pas startowy, samoloty lądujące, wozy wojskowej straży pożarnej. Dzieci miały również okazję zobaczyć samolot i helikopter, którym podróżuje nasz Prezydent. Przewodnikiem  i organizatorem wycieczki był Tata naszego Olka pan Daniel, który w bardzo ciekawy sposób  opowiadał dzieciom o samolotach. Na zakończenie spotkania wręczył  piękne kolorowanki o samolotach. Było to ogromne przeżycie dla wszystkich. Wycieczka bardzo się dzieciom podobała, chętnie zostałyby tam jeszcze dłużej!

Dziękujemy panu Danielowi za zorganizowanie  wspaniałej wycieczki.

Anna Bartosz

Ewa Tomik