Dzień Przedszkolaka u Skrzatów

rok temu

W naszym przedszkolu tegoroczny Dzień Przedszkolaka obchodzony był w formie niespodzianek na każdej z grup. Dzieci z grupy SKRZATY czekały w tym dniu mega duże kolorowanki, tańce i pląsy z balonami, zagadki Kapitana Jacka a także owocowe buzie czyli zamienianie sylwet owoców w śmieszne stworki. Nasze zabawne dynie ozdobiły salę Skrzatów i Kącik przyrody.

Wisienką na torcie były Warsztaty przyrodnicze prowadzone przez Panią Karinę. Dzieci miały możliwość zaprzyjaźnienia się z trzema psami które biegają w psich zaprzęgach, a także dowiedziały się szereg ciekawostek o tego typu psach. Zobaczyć z bliska i dotknąć uprząż z psich zaprzęgów to było coś. Końcówkę dnia spędziliśmy w ogrodzie przedszkolnym puszczając mnóstwo mydlanych baniek, a nie ukrywam że wiatr także nam w tym pomagał.

Małgorzata Szybowska-Korus