,,Dinozaury w przedszkolu"-warsztaty przyrodnicze

rok temu

21 września wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych pt.,,Dinozaury w przedszkolu”. Była to niespodzianka dla wszystkich z okazji Dnia Przedszkolaka. Prowadzący podczas warsztatów zabrał nasze przedszkolaki w cudowną podróż po krainie dinozaurów. Przygotowane i zaprezentowane pomoce dydaktyczne, skompletowane eksponaty pozwoliły, aby  dzieci poczuły się jak prawdziwi paleontolodzy. Prowadzący warsztaty pięknie opowiadał, angażując dzieci do aktywnego uczestnictwa.  Na koniec pan Paweł przeprowadził projekcje Żywych Dinozaurów. Ożyły one dzięki specjalnemu oprogramowaniu i wykorzystaniu nowoczesnych technik audiowizualnych, które pozwoliło przenieść dinozaury do otaczającej nas rzeczywistości, a dzieciom poczuć się jak w parku jurajskim . Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!

Warsztaty płatne z Rady Rodziców.

Anna Bartosz