Dzień Przedszkolaka - Motylki

rok temu

Dnia 20.09.20232 r. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Przedszkolaka. Dzieci spędziły swoje święto pod znakiem dobrej zabawy i uśmiechu. Radości nie było końca.

Po śniadaniu, zamiast tradycyjnych zajęć edukacyjnych odbyły się wspólne zabawy w sali. Motylki rozpoczęły dzień od poszukiwania skarbów, następnie bawiły się kolorową chustą animacyjną /zamieniając się w rekiny, kręciły się na karuzeli, chowały pod parasol itp./. Chwilą wytchnienia była praca plastyczna, gdzie każdy komponował swoją opaskę z grupowym symbolem, w mniejszych zespołach dzieci tworzyły także wesołe stworki. Przed obiadem zabawy przeniosły się razem z dziećmi do ogrodu, gdzie każdy puszczał i łapał bańki mydlane. Wszystkie te niecodzienne aktywności i pełen zabaw dzień wpłynął na świetny nastrój i integrację grupy. Na zakończenie każdy Motylek otrzymał medal dzielnego przedszkolaka.

Sylwia Hładio-Wąs