Cała Polska Czyta Dzieciom - Smoki

rok temu

22 czerwca gościliśmy kolejną mamę w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, Panią Agnieszkę - mamę Szymona. Pani Agnieszka przeczytała dzieciom książkę pt. Wilk, który się zgubił. Była to ciepła, poetycka, rymowana historia o maluchu, który w zimowej krainie poznał wiele ciepłych serc. Była to opowieść o sile przyjaźni i opiekowaniu się mniejszymi, a także o szukaniu drogi do domu autorstwa Rachel Bright. Pięknej historii wilczka towarzyszyła seria uroczych picturebooków rysowanych przez Jima Fielda. Książeczka jest efektem współpracy duetu: Rachel Bright (Wiewiórki, które nie chciały się dzielićKoala, który się trzymał) i Jim Field (Hej kocie, Ile mam nóg?, seria Królik i Misia). Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i poświęcony czas.