Dzień Mamy i Taty w Słoneczkach.

rok temu

,,Mamo , Tato -Kochamy Was" z takim programem artystycznym dzieci z grupy Słoneczka wystąpiły 24 maja z okazji Dnia Mamy i Taty.

W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wierszyki,  wyjątkowo wzruszające piosenki, tańce będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką swoich pań  z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko, które ukazuje swoją miłość.

Święto Rodziny rozpoczęło się od powitania gości i wręczenia własnoręcznie ozdobionych upominków.

Anna Bartosz

Ewa Tomik