Święto Niezapominajki oraz wyniki Konkursu Rodzinnego

rok temu

15 maja w  przedszkolu obchodziliśmy Święto Niezapominajki. Każda grupa zaprezentowała krótki występ artystyczny. Uroczystość rozpoczęła najstarsza grupa Smoków prezentując swoje umiejętności czytelnicze w bajce pt. "Bajka o Niezapominajce" autorstwa Moniki Zawilińskiej oraz recytując wiersz pt." Niezapominajka". Następnie pięknie zaprezentowały się najmłodsze przedszkolaki Misie w tańcu i  piosence" Jadą, jadą misie", Motylki to kolejna grupa, która zaśpiewała piosenkę o przedszkolu, Słoneczka zatańczyły francuski taniec, Zajączki zagrały i zaśpiewały piosenkę. Występy artystyczne zakończyła grupa Skrzaty piosenką          i irlandzkim tańcem.

Rozstrzygnięty został Rodzinny Konkurs pt. Wiszące ozdoby wiosenne. Spośród 37 prac w wyniku głosowania wyłoniono 3 pierwsze miejsca, 3 drugie, 3 trzecie oraz 6 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wyróżnione dzieci w konkursie otrzymały dyplomy, książki oraz nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy dyplomy i książeczki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy pomysłów oraz kreatywności.

Organizatorzy konkursu: Danuta Nowak, Iwona Wabik