Cała Polska czyta dzieciom - Smoki

Kto czyta, żyje wielokrotnie   J. Czechowicz

Literatura dziecięca wydaje się ginąć w zalewie telewizji, filmów i gier komputerowych. Smoki bardzo lubią książki, ale jeszcze bardziej lubią, gdy odwiedzają ich rodzice, bliscy i czytają ciekawe opowiadania, wiersze, bajki oraz baśnie. Drodzy Rodzice wasze dzieci są bardzo zadowolone z takiej formy kontaktów z dorosłymi. Czytanie książek przez bliskie osoby sprawia im wiele radości. Wystarcza im świadomość, że to mój rodzic przyszedł do nas i czyta wszystkim dzieciom (to powód do dumy i radości), a czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. Tym bardziej dziękujemy pani Oliwii, cioci Wiktorka za przeczytanie dzieciom przygód ich ulubionego psa Reksia i pani Annie, mamie Julci za poświęcony czas przy czytaniu przygód Nudzimisiów. Serdecznie dziękujemy Paniom, które wzięły udział w akcji czytelniczej i zapraszamy do współpracy także pozostałych Rodziców z naszej grupy.

Danuta Nowak